Енциклопедія

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z, 0 – 9

Назва
А ми у двох
Абздольц
Аби MC
Абрамов Анатолій Олександрович
Аванс
Авогадро
Авраменко Петро Іванович
Авраменко Степан Трохимович
Адамович–Глібів
Адамцевич Євген Олександрович
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Аква Віта
Акорд, чоловічий квартет (Мельбурн, Австралія)
Аксюта Володимир Григорович
Александрук Оксана Олексіївна
Алексєєва Лідія Іванівна
Алексєєва Ліліана Ілліодорівна
Алкозай Інна Костянтинівна
Амбросова Леся
Амор, оркестра
Андреадіс Галина
Андреадіс Ірина
Андрієнко Олексій Григорович
Андрій
Андрій
Андрій
Андрій
Андрійчик Григорій Ісайович
Андріяшевський Єхвим
Андрусенко Дмитро Васильович
Андрущак Семен
Аненко Григорій Миколайович
Ані Лорак
Анісоглянц Ксенія Олегівна
Ансамбль класичної музики імені Бориса Лятошинського (Київ, Україна)
Антип
Антін
Антін (Вечірський)
Антон
Антон
Антоневич Ярко
Антоненко Борис Іванович
Антоненко Олексій Панасович
Антоницький Іван Володимирович
Антонова Маріанна
Антоновський Іван Іванович
Антонюк Ірина Петрівна
Антонюк Роман Володимирович
Арендарчук (Сергієнко) Лариса Федорівна
Арніка, вокально-інструментальний ансамбль
Архип
Атаманчук Лариса Василівна
Афанасенко Іван
Афанасій
Афанасій
Афанасій («Старий»)
Афонікова Ніна Василівна
Бабенко Трохим Павлович
Бабич (Поливський) Ярест
Бабич Андріян
Бабуняк Ярослав Іларіонович
Бабчук Юрій
Баглай Богодар Богданович
Баглай Ольга Федорівна
Багнут (Бахмут) Яків Михайлович
Багрій (Хилюк, Чичановська) Наталія Федорівна
Баєчко Катерина Борисівна
Бажул Григорій Іванович
Базиликут Богдан Омельянович
Байда-Суховій Данило
Байда-Суховій Дмитро Михайлович
Байда-Суховій Михайло Дмитрович
Байдиків Григорій Ілліч
Байдило (Байда) Григорій
Байко Даниїла Яківна
Байко Марія
Байко Ніна Яківна
Байко Сестри, вокальне тріо (Львів, Україна)
Балацький Дмитро Євменович
Баліцька Ольга Василівна
Банацький Дмитро Михайлович
Бандура Михайло
Бандура, мішаний квартет (Елізабет, США)
Бандурка Данило Степанович
Бантух
Банько (Марківський) Дем’ян Маркович
Баран Михайло Миколайович
Баран Орест Михайлович
Баран Тарас Михайлович
Барановська (Черняк) Ганна Вікторівна
Бардак Андрій Романович
Бардацький Михайло
Баришовець Юрій Миколайович
Барковський Ярослав Ігорович
Барницький
Безкоровайна Наталя Степанівна
Безкоровайний Василь Васильович
Білаш Люба
Білинник Петро
Блощичак Мирон Степанович
Бобир Андрій Матвійович
Бобул Іво
Богатиков Юрій
Боднарук Жанна
Бойко Михайло
Борищенко Віктор
Борко Ігор Миколайович
Боровець-Демчишин Олександра Романівна
Боцюрків Роман
Браття Голутяки і Кузяни
Будник Микола Петрович
Буковинський ансамбль пісні та танцю
Бурдон, фольк-бенд (Львів, Україна)
Бурлаки, ансамбль бандуристів
Буря (Торонто, Канада)
Ватра, ансамбль (Торонто, Канада)
Ватра, вокально-інструментальний ансамбль
Венглевська Люба Антонівна
Вербицька Мирослава
Верховина, Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України
Веселий Львів, ансамбль (Львів, Україна)
Веселі Часи, ансамбль (Чикаго, США)
Веселка, ансамбль (Монреаль, Канада)
Веснівка, хор (Торонто, Канада)
Весоловський Богдан
Вечірній Дзвін, ансамбль (Монреаль, Канада)
Відаш Лідія Михайлівна
Візерунки шляхів, вокально-інструментальний ансамбль
Віра, Наталя, Оля, тріо (Монреаль, Канада)
Вітер Валерій
Водограй, вокально-інструментальний ансамбль (м. Дніпропетровськ, Україна)
Водограй, квартет (Монреаль, Канада)
Гавриш Ольга-Галина Іванівна
Гайдай Зоя
Ганушевського Степана, ансамбль бандуристів
Гаркуша Григорій Якимович
Герасименко Василь Явтухович
Герасименко Оксана Василівна
Герасименко-Олійник Ольга Василівна
Ґоч Іван Миколайович
Гірняка Богдана оркестра (Глен Спей, США)
Гмиря Борис
Гнатюк Анатолій
Гнатюк Дмитро
Гнатюк Микола
Голуб Олексій
Гомін степів, ансамбль бандуристів (Нью-Йорк, США)
Гомін, ансамбль бандуристів (Нью-Йорк, США)
Горбатенко Раїса Іванівна
Горобець Тетяна Кіндратіва
Гостюк Василь Андрійович
Гришко Михайло
Гроно, гурт (Київ, Україна)
Губ’як Ірина Петрівна
Гуменюк Павло
Гумінілович Степан Володимирович
Гунька Павло
Гуслі, чоловічий хор
Гучок Зеновій
Два кольори, дует
Дворський Павло
Дербіш Антін
Державна заслужена капела бандуристів УРСР
Державний заслужений український народний хор імені Г.Верьовки
Державний український народний хор
Державний україньский народний хор імені Г.Верьовки
Дніпровий Борис
Дніпрянка, тріо бандуристок
Добрі часи “Веселка” (США, Рочестер,Нью-Йорк)
Добрянський Андрій
Дорош Олег Іванович
Думка, Національна заслужена академічна капела України
Жарко Федір
Жеплинський Богдан Михайлович
Жива вода, вокально-інструментальний ансамбль (Чернівці, Україна)
Житинський Тарас Петрович
Жуковський Євген
Заграва, ансамбль (Коломия, Україна)
Зазуляк Михайло
Закарпатський народний хор
Залуцька Христина Романівна
Зарков Володимир Григорович
Заслужений академічний Буковинський ансамбль пісні і танцю
Заслужений академічний Закарпатський народний хор
Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України
Затуловський Леонід
Зборлюкова Алла
Зібров Павло
Зінкевич Василь
Іваненко Валентина Василівна
Іванов Андрій
Іванов Олександр Авраамович
Ізмарагд, вокально-інструментальний ансамбль (Нью-Джерсі, США)
Ільчишин Василь Петрович
ІОНА, вокальний квартет (Львів, Україна)
Іщук Лев
Золоті ключі, тріо (Київ, Україна)
Зуєв Олександр Іванович
Кабачок Володимир Андрійович
Кавацюк Іван Михайлович
Калина, ВІА (Черкаси, Україна)
Калина, дівочий хор (Торонто, Канада)
Калина, тріо (Торонто, Канада)
Капела бандуристок Спілки Української Молоді Америки, (Детройт, США)
Кармалюк Павло
Кассараба Роман
Кафе Київ, гурт (Торонто, Канада)
Каштани, хор (Едмонтон, Канада)
Квартет імені Миколи Лисенка (Київ, Україна)
Квартира 50
Кириченко Раїса
Китастий Григорій
Кікоть Андрій Іванович
Кобза-Original, група
Кобза, вокально-інструментальний ансамбль
Кобзар, мішаний хор (Філадельфія, США)
Кобзарі, ансамбль бандуристів ОДУМ
Козловський Іван Семенович
Колесник-Ратушна Ганна Михайлівна
Колесса Микола Філаретович
Коло, вокальний квартет
Коломия, ансамбль (Сент-Кетерінс, Канада)
Кондратюк Микола Кіндратович
Кондрашевська Лідія Іванівна
Коник Євген Тимофійович
Коралі, жіночий квартет (Мельбурн, Австралія)
Корінь Степан Іванович
Кочерга Анатолій
Кошиць Олександр
Кралиця, фольклорний ансамбль (Київ, Україна)
Кривченя Олексій Пилипович
Крищенко Вадим
Крушельницька Марія
Кубанські Козаки
Кудлай Алла
Купріна Валентина
Кушплер Ігор
Лаврівський Юрій Володимирович
Лакатош Шандор
Ластівка, тріо (Торонто, Канада)
Лебеді кохання
Левицький Роман
Лемки Києва, вокальний гурт (Київ, Україна)
Лемковина, народний ансамбль пісні і танцю
Либідь, тріо (Київ, Україна)
Литвиненко-Вольгемут Марія
Лідан, дует (Чикаго, США)
Лілея, тріо (Торонто, Канада)
Луців Володимир
Львів, ансамбль (Львів, Україна)
Львів’янки, тріо бандуристок (Львів, Україна)
Львівське ретро, ансамбль (Львів, Україна)
Льонок, Поліський академічний ансамбль пісні і танцю
Люба і Микола, дует (Нью-Йорк, США)
Людкевич Станіслав
Майборода Платон
Маковецька Людмила і Трофимчук Олександр, дует
Максимюк Степан Дмитрович
Мальви, ансамбль (Чикаго, США)
Мандри, гурт (Київ, Україна)
Манолов Василь
Маренич Валерій Петрович
Маренич, тріо
Марцинківський Олег Олександрович
Матвієнко Антоніна Ільківна
Матвієнко Ніна
Матвійчук Анатолій
Мацялко Іван Олексійович
Медобори, ансамбль
Менкуш Галина Іванівна
Миколайчук Марія Євгенівна
Мирвода Світлана Іванівна
Михайленко Лідія
Мінський Михайло
Мішалов Віктор
Мовчан Єгор Хомич
Мозаїка, гурт (Торонто, Канада)
Мокренко Анатолій Юрійович
Морозов Віктор Євгенович
Мрія, ансамбль(Надвірна, Україна)
Мрія, ансамбль (Саскатун, Канада)
Мрія, ансамбль (Чікаго, США)
Мрія, вокально-інструментальний ансамбль
Мрія, гурт (Торонто, Канада)
Муніципальна академічна чоловіча хорова капела ім. Л.М.Ревуцького
Намисто, ансамбль (Вашингтон, США)
Національна заслужена капели бандуристів України імені Г.І.Майбороди
Національний заслужений адемічний симфонічний оркестр України
Національний заслужений академічний народний хор України імені Григорія Верьовки
Не журись!, театр-кабаре (Львів, Україна)
Огнєвий Костянтин Дмитрович
Октет Театру ім. Т.Шевченка, ансамбль (Буенос-Айрес, Аргентина)
Олексіїв-Крячківський Федір
Опришки, вокально-інструментальний ансамбль
Орбіта, Вокально-інструментальний ансамбль
Оркестр заслуженого ВХА «Галичина» (Львів, Україна)
Осауленко Ірина
Павленко Н., Третякова В., Поліщук Т., тріо бандуристок
Павленко Ніна Явтухівна
Павлова Ольга Пантелеймонівна
Паторжинський Іван Сергійович
Пашковська Юлія Максимівна
Петренко Віктор Павлович
Петриненко Діана
Петриненко Тарас Гаринальдович
Петровичі, родинний гурт (смт. Ворохта, Україна)
Петрусенко Оксана
Писанка, дует (Україна, Чернівці)
Піккардійська Терція, вокальна формація (Львів, Україна)
Платонов Микола
Плішка Павло
Погорілий Федір
Попадюк Василь Іванович
Попович Іван
Попович Іван Дмитрович
Прокопчук Біл
Прометей, чоловічий хор (Торонто, Канада)
Прометей, чоловічий хор (Філадельфія, США)
Промінь, ансамбль (Ню-Йорк, США)
Раббота Хо
Радченко Клавдія
Раковський Ігор
Ревуцький Лев
Рекрут, гурт (Львів, Україна)
Ропська Олександра
Росинка, жіночий вокальний ансамбль
Росляк Роксолана
Руденко Белла
Руснак Рахіля
Руся
Рутенія, гурт (Київ, Україна)
Рушничок, ансамбль (Монреаль, Канада)
Савченко Опанас
Савчук Оксана Василівна
Самоцвіт, ансамбль (Монреаль, Канада)
Сандулеса Лілія
Сандулеса Лілія, Бобул Іван, дует
Свистун Теодор
Світанок, дует (Монреаль, Канада)
Світлиця, тріо (Київ – Львів, Україна)
Світязь, ВІА (Луцьк, Україна)
Симфонічний оркестр Львівської філармонії
Симфонічний оркестр Українського Радіо
Сини Степів, ансамбль (Монреаль, Канада)
Сільська музика, народний етногурт (Рівне, Україна)
Скорик Мирослав
Сливоцький Михайло
Слободяник Олена Модестівна
Сльота Іван Михайлович
Смаль Ростислав
Смерічка, вокально-інструментальний ансамбль
Сокіл-Рудницька Марія Іванівна
Соколи, гурт (Дрогобич – Львів, Україна)
Солов'яненко Анатолій
Соняшник (Іст-Брунсвік, Нью-Джерсі, США)
Спєх Степан
Старченко Зінаїда Іванівна
Стащишин Ольга Дмитрівна
Стеф’юк Марiя
Струмочок, вокально-інструментальний ансамбль
Струмочок, Народний жіночий вокальний ансамбль
Струнний ансамбль ОДУМ-у (Чікаго, США)
Супрун Павло Степанович
Сурма, народна чоловіча хорова капела
Сурма, хор (Львів-Чикаго)
Таранець Олександр
Тисовський Володимир
Тіткін Віктор Васильович
Ткаченко Георгій Кирилович
Трембіта, Заслужена академічна капела України
Третякова Валентина Петрівна
Три плюс три, ансамбль (Львів, Україна)
Тріо бандуристок Українського радіо (Київ, Україна)
Тріо бандуристок: М.Голенко, Т.Гриценко, Н.Писаренко (Софієнко)
Тріо бандуристок: О.Кашперко, Н.Недашківська, Л.Фещенко
Тріо Максимович, (Маямі, США)
Троїсті музики, фольклорний ансамбль
Троянда, тріо (Торонто, Канада)
Турбо-Техно-Саунд, гурт (м. Івано-Франківськ, Україна)
Турець Володимир
Удовиченко Володимир
Українка, тріо бандуристок (Київ, Україна)
Українська капела бандуристів ім. Т.Шевченка
Український Народній Ансамбль ім. Володимира Івасюка (Сідней, Австралія)
Український Національний Хор О.Кошиця (Варшава, Польща – США)
Український хор церкви Святої Варвари (Відень, Австрія)
Українські кобзарі, бандуристи, лірники. Енциклопедичний довідник
Фокін Микола Сергійович
Фоменко Ізабелла
Хай Михайло Йосипович
Хожай Оксана Борисівна
Хорея Козацька, гурт (Київ, Україна)
Хрещатик, академічний камерний хор (Київ, Україна)
Цесевич Платон
Цісик Володимир Олександрович
Цісик Квітка
Чайка, хор (Мельбурн, Австралія)
Чайковська Любов Констянтинівна
Чарівні Очі, ансамбль (Стемфорд, США)
Частій Микола Андрійович
Червона Калина, ансамбль (Нью-Йорк, США)
Червона рута, ансамбль (Сіракузи, США)
Червона рута, вокально-інструментальний ансамбль (Чернівці – Ялта, Україна)
Черемош (Монреаль, Канада)
Черемшина (Монреаль, Канада)
Черкаський академічний заслужений український народний хор
Чернігівський академічний народний хор (Чернігів, Україна)
Четвертий Кут, музично-акустичний проект (Львів, Україна)
Чобітько Євдокія Іванівна
Чоловіча хорова капела Музично-хорового товариства УРСР
Чугайстер, гурт (Гурово-Ілавецьке, Польща)
Шалайкевич Марія Василівна
Шамо Ігор
Шанковський Ігор
Шведов Іван
Шерей Ганна
Шеремета Олександр
Шестак Надія Петрівна
Шинкарук Ірина
Шиповик Тарас
Шопша Микола Сергійович
Шпак Марта Дмитрівна
Шуган Ігор
Шуневич Мар’ян Васильович
Юркевич Володимир Іванович
Явір, вокальний квартет (Київ, Україна)
Яра-Малецька Сусанна
Яценко Юрій Васильович
Amor Orchestra
Burlaky, ukrainian bandurist ensemble
Burya (Toronto, Canada)
Cheremosh (Montreal, Canada)
Cheremshyna (Montreal, Canada)
Cisyk Kvitka
D-Drifters 5
Dobriansky Andrij
ElectroNova (Нью-Йорк, США)
Er.J.Orchestra
Good Times “Veselka” (Рочестер, Нью-Йорк, США)
Holub Alex
Hoosli, ukrainian male chorus
Humeniuk Pawlo
Ischuk Lew
Izmarahd, ensemble (Нью-Джерсі, США)
Jara-Malecka Susanna
Kalyna Trio (Toronto, Canada)
Kalyna, girls choir(Toronto, Canada)
Kassaraba Roman
Koshyts Oleksander
Kuban Cossacks
Kushpler Ihor
Lidan, duo (Чикаго, США)
Mishalow Victor
Mykhailo Zazuliak
Primrose Trio
Roslak Roksolana
Russya
Samotsvit, ensemble (Montreal, Canada)
Sheremeta Alexander
Soniashnyk, Orchestra (East Brunswick, N.J.)
Surma, Ukrainian choir of Chicago
The Ukes Orkestra, ансамбль (Монреаль, Канада)
Transcarpathian folk chorus
Troyanda, trio (Toronto, Canada)
Vechirny Dzvin, ensemble (Монреаль, Канада)
Veselka, ensemble (Монреаль, Канада)
Vesnivka Women’s Choir (Торонто, Канада)
Werbytska Myroslava
Wesolowsky Bohdan
Zukowsky Ewgen

популярний українсько-канадський музичний ансамбль. В репертуарі ансамблю – танцювальна музика, українські народні пісні, українські переспіви рок-хітів 60-х, пісні українських авторів та власні твори.

D-Drifters 5, ансамбль (Вінніпег, Канада)