Чугайстер, гурт (Гурово-Ілавецьке, Польща)


Окремі записи:

        «Чугайстер» – українсько-польський гурт організований в кінці 90-х років в Північно-Східній Польщі в місті Гурово-Ілавецьке.
        До складу гурту входили двоє українців – Андрій Цюпа (до цього учасник гурту «Рух»), Ярослав Кухар, які приїхали до Польщі у грудні 1990 року та двоє поляків – Юрій Маковський, також учасник гурту «Рух» та Віктор (?, прізвище невідоме).

        Склад:

        Андрій Цюпа – бас-гітара, вокал
        Ярослав Кухар – скрипка, вокал, клавішні інструменти
        Юрій Маковський – гітара
        Віктор (?, прізвище невідоме) – барабани

        Музику та вірші пісень для гурту писав українець Михайло Семотюк, який також приїхав з України до Гурова в грудні 1990 року (зараз хореограф гуровського ансамблю пісні і танцю «Думка»).З гуртом виконував і деякі з своїх пісень.
        З 2001 року, музиканти працювали під двома назвами – «Чугайстер» (на українських весіллях та імпрезах) та «Bingo» (на польських весіллях).
        За 14 – 15 років діяльності «Чугайстер» грав на весіллях та провів кілька концертних виступів. Записи гурту збереглись на самописній аудіо-касеті – «Випадкова зустріч» (назва умовна). В 2013 році гурт припинив свою діяльність.

Джерело:
1. Інформація Ореста Ортинського (facebook.com/orest.ortynskyi).
2. ПРИЇХАЛИ на концерти і залишилися на… двадцять років. Розмовляв Степан Мігус // «Наше слово», №23, 06.06.2010 (nasze-slowo.pl).