Мрія, гурт (Торонто, Канада)


        

Окремі записи:

        «Мрія» – український музичний ансамбль з Канади (м. Торонто). Ансамбль організований у 1993 році Наталею Колач-Кулинич, відомою українською піаністкою та композитором, яка 1990 році емігрувала до Канади.

        Склад ансамблю:

        Олександра Пасько – вокал
         Наталія Колач-Кулинич – синтезатор, вокал
        Юрій Костів – скрипка, вокал
        Вячеслав Смірнов – бас-гітара
        Віктор Цвірко – ударні

        Окрім виступів на забавах та весіллях, гурт приймав участь у фестивалях та численних мистецьких заходах, які проводила українська громада, зокрема під час святкувань роковин незалежності України в Торонто, Віндзорі, Лондоні, Ошаві, Оранджвілі, на оселях «Сокіл», «Веселка» та «Київ». Його спів неодноразово лунав у Детройті, Рочестері, Клівленді, Чикаго та Фінексі.
        В репертуарі ансамблю переважно українські народні пісні в аранжуваннях Наталі Колач-Кулинич, також гурт виконував власні твори, пісні відомих українських та іноземних авторів. Окремі пісні з репертуару ансамблю записано на студії Олега Мацієвського, які у 2001 році розтиражовано на аудіокасетах – альбом «Веселіться з нами».
        В 2005 році ансамбль припинив свою діяльність.

        Гурт «Мрія» | Mrija Band | Group Mria

Джерело:
1. Житкевич А. «Іду крізь осінь» // Розсіяні світами : нариси з життя та творчої діяльності відомих українських діячів музичного мистецтва на заокеанських берегах Америки. Том II. – Т. : Підручники і посібники, 2015, стор.: 90-93.
2. Інформація та фото з поліграфії альбому «Веселіться з нами» (2001), також записи з альбому (оцифрування Євгена Львівського).
3. Інформація та уточнення Наталі Колач-Кулинич.