Невзгляд Людмила Іванівна


Невзгляд Людмила Іванівна

Співачка і музикант,
Лауреат Всесоюзного конкурсу артистів естради

        Невзгляд Людмила Іванівна народилася 24 січня 1944 року в Сєвєродвінську Архангельської області Росії. Закінчила Київське музичне училище імені Р.Глієра та вокальне відділення Київської студії естрадно-циркового мистецтва (1964).
        Виступала в київських естрадних та джазових ансамблях,співала в ресторанах. Працювала в Росії: солістка Хабаровської філармонії,артистка Московського та Ленінградського мюзик-холів. Всесоюзною популярністю користувався в 70-х роках вокальний дует Ольги Вардашевої та Людмили Невзгляд. Виступала з гастролями в Греції, Німеччині, Польщі, Югославії…
        В 1981 році повернулася в Україну. Працювала солісткою Українського гастрольно-концертного об’єднання «Укрконцерт», «Київконцерту». Виступала з сольною програмою у супроводі гітари.
        Була в заміжжі за джазовим саксофоністом Віктором Махонько. Популярність у її виконанні здобули такі пісні: «Две розы», «Звезда искусственного льда», Белый танец», «Спой мне песню», «Холодный вечер», болгарська Момчета», які були хітами 70-х та 80-х років. Взірцевим було її виконання популярної пісні Ігоря Поклада та Ігоря Бараха «Коханий», яка здобула міжнародну славу.
        Людмила Невзгляд співала та знялася в епізоді кінофільму «Небесні ластівки»(1976) Талановита мисткиня (співачка,музикант), на жаль, передчасно пішла за вічну межу. Померла трагічно в Києві 18 серпня 1993 року.

Джерело: Рудаков М. Біографія Людмили Невзгляд (pisni.org.ua).

Невзгляд Людмила Іванівна | Людмила Невзгляд | Людмила Невзгляд-Махонько | Людмила Невзгляд | Людмила Махонько-Невзгляд