П (енциклопедія)


Література: 1. Інформація з обкладинки до платівки «Мiсяць на небі» (Мелодия – Д 6859-60). 2. Олена Шарговська. Бандурист Володимир Кабачок облисів та втратив зуби у колимському засланні. 05.07.2012 (gazeta.ua). 3. Жеплинський Б.М. Українські кобзарі, бандуристи, лірники. Енциклопедичний довідник. Львів: Галицька видавнича спілка, 2011, стор.– 100, 169. 4. Фото: rgakfd.ru та […]

Павленко Н., Третякова В., Поліщук Т., тріо бандуристок


Український співак (тенор), музикант, композитор, поет, народний артист України (1999), лауреат (1996) національної премії України ім. Т.Шевченка, заслужений діяч мистецтв України (1996)

Петриненко Тарас Гаринальдович

«Писанка» – популярний дует створений у 1990 році як творчий колектив Чернівецької обласної філармонії у складі співачки Оксани Савчук та музиканта-цимбаліста Івана Кавацюка. У репертуарі дуету українські народні пісні, буковинські та гуцульські романси, релігійні пісні, пісні українських авторів.

Писанка, дует (Україна, Чернівці)


один із найвидатніших та найпопулярніших українських акапельних гуртів. В репертуарі понад 500 пісень в акапельному виконанні з використанням елиментів найрізноманітніших музичних напрямів.

Піккардійська Терція, вокальна формація (Львів, Україна)
Один із найвідоміших та найстаріших українських чоловічих хорів у світі. В репертуарі класичні твори українських та західноєвропейських композиторів, релігійні та народні пісні

Прометей, чоловічий хор (Філадельфія, США)