Турбо-Техно-Саунд, гурт (м. Івано-Франківськ, Україна)


Турбо-Техно-Саунд

Окремі записи:

        «Турбо-Техно-Саунд» – популярний у 90-х роках техно-денс гурт з м. Івано-Франківська.

        Склад:

        Тарас Пушик
        Олена Дюлова
        Роман Матіяш (у складі до 1996 р.)

        «Турбо-Техно-Саунд» починався в 1992 році з данс-гурту «Турбо», що спочатку танцював під чужі композиції, а згодом під власні.
        На Донецькому фестивалі «Червона рута-93» виступив вже якісно новий «Турбо-Техно-Саунд» — несподівано якнаймодніший техно-денс дозволив тріо завоювати друге місце, а керівників фестивалю примусив ввести до конкурсу нову категорію — виконавців танцювальної музики. Надалі ТТС перестав прогресувати — і якщо на концертах він ще вдало викручувався, то неякісні записи не дозволяли завоювати популярність у радіослухачів та диск-жокеїв. Ще одною перепоною на шляху до більшого успіху була невідповідність між денсовою музикою та публіцистичними текстами пісень.
        Як не дивно перелом на краще стався в кінці 1995 року, після розділу гурту — Тарасу Пушику (24.07.??) залишилися назва, репертуар і Олена Дюлова (02.11.??). В лютому 1996 року ТТС нарешті завершує у львівській студії «Мелос» (режисер Богдан Стефура) запис дебютного альбому «Асфальтний синдром» (тиражований фірмою НАК) і вдало стартує — через місяць їхній старий хіт «Судний день» добирається до другого місця в хіт-параді «12 мінус 2» (вперше денсова пісенька піднімається так високо).
        Екс-ТТСовець Роман Матіяш, взявши в пару Ольгу Гречко і назвавшись «Фантом-2», новий репертуар створює в коломийській студії «Кузня». Незважаючи на пізніший старт, у серпні «Фантом-2» обходить в успіхах ТТС — кліп «Двоє», перемагає у відео-хіт-параді «Територія А», а згодом за підсумками року в «Параді Хіт-парадів» пісня входить в п’ятірку найпопулярніших в Україні. В березні 1997-го на фірмі НАК побачив світ і черговий альбом «Турбо-Техно-Саунда» — «Помандруй зі мною».

Джерело:
1. Турбо-Техно-Саунд (kmstudio.com.ua).
2. Фото з поліграфії до альбому «Асфальтний синдром».

Дискографія:

*Назва релізу (формат)Видавець - кат. номерПеріод виданняЗображення обкладинки
альбом Асфальтний Синдром Sofi Studio - 0011996
альбомПомандруй зі мною (Cassette)National Audio Company - 01601997
альбомПомандруй зі мною (CD)National Audio Company - CD NAC 0428041997National Audio Company_CD NAC 042804__front National Audio Company_CD NAC 042804_back