Удовиченко Володимир


Володимир Удовиченко

Співак

Окремі записи:

        Перший успіх до соліста хмельницького ВІА «Товтри» Володимира Удовиченка прийшов у 1978 році – на конкурсі артистів естради України в Запоріжжі він став третім (починав він скрипалем в Івано-Франківському ВІА «Беркут»). Популярність прийшла досить швидко – він був першим виконавцем багатьох пісень початкуючого тоді композитора Володимира Бистрякова: «Ария разбойника», «Ненагляда», «Як це трапилось?», «Ночной разговор»… На той час Удовиченко перебрався у Ворошиловградську філармонію і співав у супроводі ВІА «Грані» під керуванням Юрія Малишкіна, згодом його запросили до Київського мюзик-холу.
        На початку 80-х Володимир Удовиченко був яскравим виконавцем традиційної естрадної пісні, та до кінця десятиріччя його популярність пішла на спад. До 1988 року він записав на радіо 160 пісень, але так і не знайшов свого композитора, чиї пісні змогли б повністю розкрити його талант драматичного співака.
        Час-від-часу Володимир Удовиченко нагадував про себе новими записами, найзначнішою роботою останнього періоду стала головна роль в рекординговому варіанті рок-опери Сергія Бедусенка «Енеїда» (касетку випустила фірма «Аудіо Україна»).
        В грудні 1995 року Володимир Удовиченко помер. Через півтора року фірма НАК випустила першу касетку з його піснями «Цветет в Верховцево сирень».

Джерело:
1. Володимир Удовиченко (cheremshyna.org.ua).
2. Фото – pisni.org.ua (надав Микола Рудаков).

Володимир Удовиченко | В.Удовиченко | Владимир Удовиченко | VolodimirUdovichenko

Дискографія:

*Назва релізу (формат)Видавець - кат. номерПеріод виданняЗображення обкладинки
збіркаУкраїнці всюди українці! (LP) (33 rpm/12″)Аудіо Україна - LPP 00041991
альбомВладимир Удовиченко - Телепевец (Cassette)Аудіо Україна - CCP 00131991