Susanna Jara-Malecka


Susanna Jara-Malecka

sysanna_logo

Окремі записи:

        Сусанна Яра – співачка, музикант, аранжер, продюсер. Співає та компонує з дитинства. Народилась у Почаєві (Тернопільська область, Україна), хоча історія родини скомплікована. У ’90 роки доля привела батьків у Сянік (Польща) де Сусанна з сім’єю прожила 12 років. З 2005 живе у Кракові.
        Сусанна була учасницею біля тридцяти колективів, ансамблів та хорів. У дитячі роки писала музику до віршів Богдана-Ігоря Антонича та інших поетів. Учасниця багатьох конкурсів, оглядів і фестивалів, на яких займала перші місця та отримувала відзначення. Крім цього, звичайно, була і початкова школа, і навчання в суботньо-недільній українській школі, музична школа (перший ступінь у класі скрипки завершила відмінно, граючи І частину «Весни» концерту А.Вівальді «Пори року» та «Мазурок» Е.Млинарського).
        ЇЇ голос можна почути на близько 20 різних платівках. В головному співає в 6-ти мовах. Пише музику до спектаклів. Не охоче окреслює жанр музики, який творить, бо ж це свого роду фузія багатьох жанрів. З огляду на це, що батьки диригенти церковної музики, в дитячі роки багато часу провела на хорах Почаївської Лаври, то ж натуральним способом свою музичну долю починала з церковного співу у дитячому хорі у віці 4-х років. Тоді ж розпочала навчання в музичній школі (клас скрипки). Пізніше була класика, фольк, фольклор, етно, джаз, естрадні пісні та імровізація, яку любить найбільше. Експерементує звуком. Сама слухає найрізноманітніші жанри.
        З 2006 почала формувати свій репертуар. Це з початку були обробки українських народних пісень, нові обробки старих композицій та нові композиціі. У 2013 році випустила перший альбом «Весна, весною» та сингл «Хлопчина». Зараз працює над новим матеріалом.

Сусанна Яра, Краків. Спеціально для ukrmusic.org

Офіційний веб-сайт: susanna.com.pl

        
Susanna Jara | Сусанна Яра| “Susanna” | “Сусанна”

Дискографія:

*Назва релізу (формат)Видавець - кат. номерПеріод виданняЗображення обкладинки
альбомWesna, wesnoju (CD)?2013Susanna Jara-Malecka - Wesna, wesnoju_front Susanna Jara-Malecka - Wesna, wesnoju_back