Інформація


Вітаємо на сайті української музики та звукозапису!

        Сайт про українську музику загалом та її звукозапис зокрема. На сайті формується повний каталог українського звукозапису від початку його виникнення до наших днів. Ведуться повні реєстри дискографій українських виконавців та музичних гуртів.
        Іншим важливим розділом сайту є енциклопедичний довідник про діячів українського музичного мистецтва (виконавців, музикантів, композиторів та ін.).
        Ці розділи не є відокремленими і при наявності взаємозв’язків доповнюють один одного. На сьогодні, сайт це унікальний ресурс де український звукозапис розглядається саме в такому комплексному взаємозв’язку.

Дізнавайтесь про українську музику більше разом з нами!

* * *

Про сайт

На даний час в мережі відсутній будь-який систематизований каталог, який б містив повні реєстри аудіо носіїв українського звукозапису різних видавців, а також повні дискографії українських виконавців. Важливість цієї справи важко переоцінити. Такий повноцінний каталог, окрім своєї основної цінності, як систематизованого реєстру, дасть змогу побачити та оцінити масштаби українського звукозапису з часу його виникнення і до наших днів, побачити певні закономірності розвитку української музичної культури, її особливості в окремі історичні періоди.

Мета сайту:

формування комплексного каталогу українського звукозапису
формування повних реєстрів дискографій виконавців та музичних гуртів*
формування енциклопедичного довідника українських гуртів, виконавців та інших діячів української музичної культури. З часом, на базі сайту буде реалізовано повноцінну Українську музичну енциклопедію.

* до дискографії включаються усі сольні альбоми виконавця, збірки які містять один або кілька записів цього виконавця, їх видання чи перевидання на аудіоносіях іншого формату та іншими видавцями.

Умови використання

При використанні вмісту сайту ukrmusic.org (далі – Сайту), включаючи тексти, фотографії, зображення, звукозаписи, дизайн та будь-які інші матеріали (далі – вміст), Ви погоджуєтесь дотримуватись положеннь, які наведені нижче. Якщо Ви не згодні з цими положеннями, Вам не слід використовувати Сайт.

Помилки, неточності та відмова від гарантій

• Сайт і усі його матеріали надані на умовах «як є». Ви використовуєте Сайт на свій власний ризик. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки чи неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на Сайті. Адміністрація Сайту докладає всіх можливих зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність наведеної на Сайті інформації, однак деякі помилки можуть мати місце.

• Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, прямі або непрямі, які виникли в результаті використання вмісту Сайту.

Авторські права та умови використання

• Сайт і його вміст належать їх безпосереднім авторам та правовласникам і захищені авторським правом відповідно до чинного законодавства.

• Дозволяється використовувати Сайт чи матеріали викладені на Сайті виключно в некомерційних (особистих, ознайомчих, дослідницьких та інших аналогічних) цілях за умови, що Ви зберігаєте і залишаєте неушкодженими оригінали цих матеріалів, а також всі повідомлення про авторські права і права власності.

При розміщенні авторських матеріалів з Сайту на інших ресурсах, чи їх поширення будь-яким іншим способом, зазначення першоджерела та автора таких матеріалів є обов’язковим.

• Ви не можете вільно використовувати, розповсюджувати, змінювати, відтворювати будь-які матеріали (вміст) Сайту (повністю або частково) в комерційних цілях. Комерційне використання зазначених матеріалів можливе лише за умови погодження з автором чи правовласником цих матеріалів відповідно до чинного законодавства.

• На Сайті розміщуються матеріали отримані виключно з джерел відкритого доступу.

• Компіляція усіх матеріалів (статей, оглядів, рецензій, публікації, звукозаписів, зображень та ін.) проводиться виключно з метою якомога повнішого висвітлення окремих тем. Така компіляція проводиться з дотриманням прав їх авторів. Обов’язково зазначається автор твору, чи правовласник. Як виняток – відсутність інформації про автора та правовласника у першоджерелі.

На Сайті не викладаються для вільного завантаження звукозаписи та не розміщуються посилання для їх завантаження. На Сайті розміщуються окремі звукозаписи з платівок, аудіокасет, компакт-дисків, чи інших джерел виключно з метою ілюстрації тематики аудіоальбому, ознайомлення з творчістю виконавців та авторів творів.

Якщо Ви є автором чи правовласником матеріалів викладених на Сайті, і заперечуєте щодо їх викладення, то за вашим зверненням буде розглянута можливість видалення таких матеріалів з Сайту.

Подяки

• Перш за все щира подяка і шана усім музикантам, виконавцям, діячам та шанувальникам українського музичного мистецтва, що творили, творять, зберігають і збагачують українську музичну культуру.
• Дякуємо усім хто долучився до праці над ресурсом – колекціонерам та шанувальникам української музики з Львова, Києва, Тернополя, Полтави, Одеси, Івано-Франківська, з Польщі та США.
• З великою повагою ставимось до праці інших, тому висловлюємо вдячність усім авторам, матеріали яких розміщено, або з часом буде розміщено на Сайті.
• Якщо у Вас є бажання та можливість приєднатись до цієї справи – ласкаво просимо! Завжди раді будь якій допомозі.

Реклама на сайті

Функціонування Сайту не спрямоване на отримання будь-якої фінансової вигоди. Адміністрація утримує Сайт за рахунок власних коштів. Реклама на усіх сторінках Сайту відсутня. На сайті розміщений один рекламний блок, кошти від монетизації якого спрямовуються виключно на утримання та розвиток ресурсу.

Контакти

Шановні відвідувачі!
Будемо вдячні за ваші зауваження, пропозиції, побажання щодо роботи чи змісту Сайту.
Адміністратор сайту – Andriy Vasylyk, поштова скринька – ukrmusic.org@gmail.com або напишіть повідомлення (буде відправлено на вищезазначену поштову скриньку)